• 1
  • 2
  • 3
  • 4

O firmie

SPECTRO POLAND Sp. z o.o. jest przedstawicielstwem firmy SPECTRO ANALYTICAL INSTRUMENTS GmbH i SPECTRO SCIENTIFIC światowych liderów w branży aparatury spektralnej i analitycznej.

Analiza pierwiastkowa rozwija się w szybkim tempie na całym świecie, dążąc do osiągnięcia najwyższej precyzji oraz rozszerzenia obszarów zastosowań nawet dla rutynowych operacji. Spectro przoduje w tej dziedzinie poprzez wdrażanie innowacyjnych rozwiązań.

SPECTRO Analitycal Instruments GmbH została założona w 1979r. jako 3 osobowa firma. Dziś zatrudnia ponad 400 pracowników i jest postrzegana jako niekwestionowany lider na rynku analizatorów spektralnych.

Od początku swojej działalności ponad 40 000 analizatorów zostało dostarczonych do klientów na całym świecie. Są to między innymi ręczne analizatory mające zastosowanie przy recyklingu, jak również w pełni zautomatyzowane systemy pomiarowe z możliwością przygotowywania prób do analiz stosowanych przy kontroli procesów produkcyjnych w różnych gałęziach przemysłu. Na liście klientów znajdują się zarówno małe przedsiębiorstwa jak również duże międzynarodowe koncerny a także nowo tworzone centra badawczo - rozwojowe. Nasza firma ma zaszczyt być kluczowym partnerem w dostarczaniu wysokiej jakości produktów zapewniających doskonałe wyniki analiz dla naszych klientów.

Działalność firmy SPECTRO w Polsce zaczęła się w roku 1987r. Od tego czasu do polskich firm i przedsiębiorstw dostarczonych zostało łącznie ponad 500 instrumentów. Spectro Poland podobnie jak SPECTRO Analytical Instruments na świecie, jest postrzegana jako lider w branży aparatury spektralnej na rynku Polskim ciągle utwierdzając swoją pozycje w tej dziedzinie.

Naszym celem jest dostarczanie Państwu spektrometrów oraz innych urządzeń analitycznych spełniających wszystkie wymagania odnośnie programu analitycznego, hardware'u i software'u, o wysokim stopniu niezawodności i najniższych kosztach eksploatacji.

Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą o dużym doświadczeniu, gwarantującą szybką i fachową obsługę naszych klientów w zakresie sprzedaży, serwisu, doradztwa technicznego i analitycznego.

Posiadamy zezwolenie Państwowej Agencji Atomistyki ( PAA) na wykonywanie działalności według ustawy Prawo Atomowe polegającej na uruchamianiu spektrometrów rentgenowskich produkcji Spectro Analytical Instruments.

 

Zarząd firmy stanowią:

Robert Szwedyc

Prezes Zarządu

Telefon: +48 22 789 20 62,
Email:


Piotr Kasprzak

Członek Zarządu
Kierownik Serwisu

Telefon: +48 22 789 20 62, wew. 14
Email:

Adam Jarosiewicz

Wiceprezes Zarządu

Telefon: + 48 22 789 20 62, wew. 12
Email:

 

Kontakt

SPECTRO POLAND Sp. z o.o.

ul. Wiślana 28
05-420 Józefów

22 789 23 16
22 789 20 62


www.spectro.pl

Partnerzy

logo.svg

BK_LOGO_RGB.svg

 

Wiadomość
1000 znaków pozostało