• 1
  • 2
  • 3
  • 4

Przemysł motoryzacyjny oczekuje bezproblemowej dokumentacji wykorzystywanych części i komponentów. Od pierwszego stopu do zainstalowanej blachy, śruby itp. Poszczególne etapy produkcji muszą być identyfikowalne. Analizatory stacjonarne takie jak SPECTROLAB i SPECTROMAXx można znaleźć we wszystkich istotnych punktach tego łańcucha w celu weryfikacji, zapewnienia i dokumentacji każdego procesu.

Poza zapewnieniem stosowania odpowiednich gatunków metali i wykluczeniem mieszania materiałów, mobilne analizatory metali SPECTROTEST, SPECTROPORT i SPECTRO xSORT są stosowane w przemyśle motoryzacyjnym, aby zapewnić wysoką jakość w produkcji np. Blach.

Dzięki różnorodności możliwych zastosowań i możliwości analizowania pierwiastków śladowych, a także głównych komponentów, spektrometry ICP-OES takie jak SPECTRO ARCOS, SPECTROGREEN lub SPECTRO GENESIS doskonale nadają się do wszystkich nierutynowych zadań lub analizy małych części , które mogą być analizowane z trudnością lub wcale, przy użyciu innych technik. ICP-OES to również standardowa metoda analityczna do analizy paliw, smarów, metali zużywających się w zużytym oleju lub innych płynnych materiałach eksploatacyjnych, a także do analizy ścieków przemysłowych.

Rentgenowska analiza fluorescencyjna doskonale nadaje się do oznaczania powłok na arkuszach aluminiowych i stalowych. W zależności od zastosowania, w tym przypadku używane są SPECTRO XEPOS, SPECTROSCOUT lub SPECTRO MIDEX. Oprócz analizy powłok, stężenie kąpieli powłokowych można monitorować za pomocą XRF, który doskonale nadaje się również do analizy smarów i paliw.

Wyników 1 - 12 z 12

Branża samochodowa

SPECTROMAXx

Optyczny Spektrometr Emisyjny

SPECTROLAB

Optyczny Spektrometr Emisyjny

SPECTROTEST

Mobilny spektrometr do analizy metali w trybie łuk / iskra ...

SPECTRO xSORT

Ręczny spektrometr rentgenowski ED - XRF skonstruowany dla ...

SPECTRO ARCOS

Wysokiej rozdzielczości jednoczesny spektrometr ICP-OES

SPECTRO XEPOS

Analizator pierwiastkowy dla wymagających aplikacji - ...

SPECTROSCOUT

Mobilny spektrometr fluorescencji rentgenowskiej z ...

SPECTRO GENESIS

Jednoczesny spektrometr ICP-OES

SPECTROPORT

Oczywisty wybór, gdy nie możesz pozwolić sobie na ...

SPECTRO MIDEX

Spektrometr fluorescencji rentgenowskiej (ED-XRF) z małą ...

SPECTROGREEN

SPECTROGREEN spektrometr emisyjny z plazmą indukcyjnie ...

SPECTROLAB S

Prawdziwa rewolucja w najwyższej klasie analizy metali

Wiadomość
1000 znaków pozostało