• 1
  • 2
  • 3
  • 4

Gotowe towary, które są produkowane do dalszego przetwarzania, podlegają inspekcji przychodzącej i wychodzącej. Wiele bardzo różniących się materiałów można łączyć. Elastyczność analityczna dostępna w konfiguracjach z wieloma bazami sprawia, że ​​stacjonarny analizator metali jest ważnym partnerem w zakresie dokumentacji i przechowywania mierzonych produktów na każdym etapie i procesie roboczym. W zależności od wymagań analitycznych SPECTROLAB, SPECTROMAXx i SPECTROCHECK są idealne do tego zadania.

Mobilne spektrometry: SPECTROTEST, SPECTROPORT i SPECTRO xSORT zostały zaprojektowane specjalnie do niezależnej od lokalizacji pracy. Te mobilne analizatory metali mogą być wykorzystywane na miejscu w celu odbioru towarów, aby zapewnić prawidłowe dostarczanie materiałów i kontrolować dalsze etapy przetwarzania lub przeprowadzić odpowiednią kontrolę wyrobów gotowych przed wysyłką.

Rentgenowska analiza fluorescencyjna doskonale nadaje się do oznaczania powłok na arkuszach aluminiowych i stalowych. W zależności od aplikacji można używać SPECTRO XEPOS, SPECTROSCOUT lub SPECTRO MIDEX. Oprócz analizy powłok,za pomocą XRF monitorwać również można stężenia kąpieli powlekających .

Wyników 1 - 8 z 8

Wyroby gotowe

SPECTROMAXx

SPECTROMAXx - Optyczny Spektrometr Emisyjny

SPECTROLAB

SPECTROLAB - Optyczny Spektrometr Emisyjny

SPECTRO xSORT

Ręczny spektrometr rentgenowski ED - XRF

SPECTRO XEPOS

Spektrometr fluorescencji rentgenowskiej ED-XRF

SPECTROCHECK

SPECTROCHECK - Najwyższa wydajność i niezawodność ...

SPECTROSCOUT

SPECTROSCOUT – mobilny spektrometr zapewniający ...

SPECTROPORT

SPECTROPORT - Wydajny, mobilny spektrometr OES

Wiadomość
1000 znaków pozostało