• 1
  • 2
  • 3
  • 4

Półprodukty i komponenty, które są produkowane do dalszego przetwarzania, podlegają inspekcji przychodzącej i wychodzącej. Elastyczność analityczna dostępna w konfiguracjach z wieloma bazami sprawia, że ​​stacjonarny analizator metali jest ważnym partnerem w zakresie dokumentacji i przechowywania mierzonych produktów na każdym etapie i procesie roboczym. W zależności od wymagań analitycznych SPECTROLAB, SPECTROMAXx i SPECTROCHECK są idealne do tego zadania.

Mobilne spektometry SPECTROTEST, SPECTROPORT i SPECTRO xSORT zostały zaprojektowane specjalnie do niezależnej od lokalizacji pracy. Te przewoźne i przenośne analizatory metali są stosowane na miejscu w procesach produkcyjnych do analizy i identyfikacji gatunków; pomagając w ten sposób zapewnić właściwy skład i dokumentację zamówień klientów przed dostawą.

Rentgenowska analiza fluorescencyjna doskonale nadaje się do oznaczania powłok na arkuszach aluminiowych i stalowych. W zależności od aplikacji można używać SPECTRO XEPOS, SPECTROSCOUT lub SPECTRO MIDEX. Oprócz analizy powłok, stężenia kąpieli powlekających są również monitorowane za pomocą XRF.

Wyników 1 - 8 z 8

Półprodukty

SPECTROMAXx

SPECTROMAXx - Optyczny Spektrometr Emisyjny

SPECTROLAB

SPECTROLAB - Optyczny Spektrometr Emisyjny

SPECTRO xSORT

Ręczny spektrometr rentgenowski ED - XRF

SPECTRO XEPOS

Spektrometr fluorescencji rentgenowskiej ED-XRF

SPECTROCHECK

SPECTROCHECK - Najwyższa wydajność i niezawodność ...

SPECTROSCOUT

SPECTROSCOUT – mobilny spektrometr zapewniający ...

SPECTROPORT

SPECTROPORT - Wydajny, mobilny spektrometr OES

Wiadomość
1000 znaków pozostało