• 1
  • 2
  • 3
  • 4

Półprodukty i komponenty, które są produkowane do dalszego przetwarzania, podlegają inspekcji przychodzącej i wychodzącej. Elastyczność analityczna dostępna w konfiguracjach z wieloma bazami sprawia, że ​​stacjonarny analizator metali jest ważnym partnerem w zakresie dokumentacji i przechowywania mierzonych produktów na każdym etapie i procesie roboczym. W zależności od wymagań analitycznych SPECTROLAB, SPECTROMAXx i SPECTROCHECK są idealne do tego zadania.

Mobilne spektrometry SPECTROTEST, SPECTROPORT i SPECTRO xSORT zostały zaprojektowane specjalnie do niezależnej od lokalizacji pracy. Te przewoźne i przenośne analizatory metali są stosowane na miejscu w procesach produkcyjnych do analizy i identyfikacji gatunków; pomagając w ten sposób zapewnić właściwy skład i dokumentację zamówień klientów przed dostawą.

Rentgenowska analiza fluorescencyjna doskonale nadaje się do oznaczania powłok na arkuszach aluminiowych i stalowych. W zależności od aplikacji można używać SPECTRO XEPOS, SPECTROSCOUT lub SPECTRO MIDEX. Oprócz analizy powłok, stężenia kąpieli powlekających są również monitorowane za pomocą XRF.

Wyników 1 - 9 z 9

Półprodukty

SPECTROMAXx

Optyczny Spektrometr Emisyjny

SPECTROLAB

Optyczny Spektrometr Emisyjny

SPECTRO xSORT

Ręczny spektrometr rentgenowski ED - XRF skonstruowany dla ...

SPECTRO XEPOS

Analizator pierwiastkowy dla wymagających aplikacji - ...

SPECTROCHECK

Najwyższa wydajność i niezawodność w najniższej możliwej ...

SPECTROSCOUT

Mobilny spektrometr fluorescencji rentgenowskiej z ...

SPECTROPORT

Oczywisty wybór, gdy nie możesz pozwolić sobie na ...

SPECTRO MIDEX

Spektrometr fluorescencji rentgenowskiej (ED-XRF) z małą ...

SPECTROLAB S

Prawdziwa rewolucja w najwyższej klasie analizy metali

Wiadomość
1000 znaków pozostało