• 1
  • 2
  • 3
  • 4

Tworzywa sztuczne można znaleźć we wszystkich dziedzinach naszego życia: opakowania, uchwyty i wyposażenie w samochodach, a zwłaszcza w przemyśle elektrycznym, elektronicznym i zabawkarskim. Właściwości tworzyw sztucznych są bardzo różne, od ekstremalnie sztywnych do bardzo elastycznych - wszystko jest możliwe, i we wszystkich możliwych kolorach.

Rentgenowska analiza fluorescencji (XRF) stała się szybką metodą analityczną do dokładnej analizy pierwiastkowej i badania zupełnie nieznanych próbek. Zalety to szybkość analizy, a także kilka wymagań dotyczących przygotowania próbki. Oprócz kontroli procesu, aparaty XRF są dobrze przystosowane do szybkiego przesiewania próbek w celu monitorowania substancji regulowanych.

Spektrometry ICP-OES takie jak SPECTRO ARCOS, SPECTROGREEN i SPECTRO GENESIS są często wykorzystywane do analizy pierwiastkowej w polimerach. Zaletą tej technologii jest to, że ze względu na wysoką czułość wykrywania, nawet po fuzji i rozcieńczeniu, można analizować zawartość śladową w zakresie ppb. Dodatkowo, spektrometry ICP są łatwe do zautomatyzowania, co umożliwia wysoką przepustowość próbek.

Wyników 1 - 6 z 6

Polimery

SPECTRO ARCOS

Wysokiej rozdzielczości jednoczesny spektrometr ICP-OES

SPECTRO XEPOS

Analizator pierwiastkowy dla wymagających aplikacji - ...

SPECTROSCOUT

Mobilny spektrometr fluorescencji rentgenowskiej z ...

SPECTRO GENESIS

Jednoczesny spektrometr ICP-OES

SPECTRO MIDEX

Spektrometr fluorescencji rentgenowskiej (ED-XRF) z małą ...

SPECTROGREEN

SPECTROGREEN spektrometr emisyjny z plazmą indukcyjnie ...

Wiadomość
1000 znaków pozostało